HC Litomyšl mistrem ligy

Po roce se stává vítězem Východočeské ligy znovu celek z Pardubického kraje. Po Kohoutech z České Třebové převzali pohár pro vítěze hráči týmu HC Litomyšl. Svěřenci trenéra Bažanta zvítězili ve finále 3:1 na zápasy proti Novému Bydžovu. Konečné pořadí letošního ročníku stanovilo páteční utkání mezi Kohouty a Novým Městem nad Metují. Tým od Metuje na domácím ledě svého soupeře rozstřílel vysoko 7:1 a získal medaile za 3. místo.

Konečné pořadí:
1. Litomyšl, 2. Nový Bydžov, 3. Nové Město nad Metují, 4. Česká Třebová, 5. Jaroměř, 6. Chrudim, 7. Moravská Třebová, 8. Trutnov, 9. Nová Paka, 10. Choceň, 11. Třebechovice pod Orebem, 12. Hlinsko, 13. Lanškroun, 14. Náchod, 15. Polička, 16. Opočno.

Finále Východočeské ligy si zahraje Nový Bydžov a Litomyšl

Až páté rozhodující utkání muselo rozhodnout obě semifinálové série. V nich byly úspěšnější domácí týmy v podobě vítěze nadstavbové části z Nového Bydžova a Litomyšle. Tyto dva celky se utkání opět na tři vítězná utkání o celkové vítězství v krajské lize. Souboj o třetí místo čeká na Kohouty z České Třebové a chrudimské přemožitele z čtvrtfinále, Nové Město nad Metují.

Do semifinále postupují dva týmy z Pardubicka a dva z Hradecka

Po pátečních rozhodujících čtvrtfinálových soubojích známe postupující do semifinále Východočeské hokejové ligy. O titul si zahraje Stadion Nový Bydžov, který stejně jako loni vyzve v boji o postup do finále Kohouty z České Třebové. Druhou semifinálovou dvojici tvoří HC Litomyšl a náš přemožitel ze čtvrtfinále TJ Spartak Nové Město nad Metují.

Čtvrtfinále na ZS Dvůr Králové nad Labem!!!

Důležité upozornění pro všechny chrudimské fanoušky, kteří se chystají podpořit náš tým na ledě soupeře ve čtvrtfinálových bojích. Tým TJ Spartak Nové Město nad Metují hraje tuto sezónu všechna svá domácí utkání na zimním stadionu ve Dvoře Králové nad Labem. Důvodem je rekonstrukce jejich vlastního stadionu. Předem děkujeme za podporu.

Výzva pro fanoušky HC Chrudim

Osmifinálová série se přesouvá za stavu 2:1 pro Třebechovice pod Orebem na led soupeře. Chrudim potřebuje nutě vyhrát, aby zabránila předčasnému vypadnutí v play-off. Kdo nemá na středeční večer plány, tak od 18,00 hodin startuje osmifinálová bitva na ZS Třebechovice pod Orebem. Přijeďte nám pomoci v boji o srovnání série na 2:2.

Proti Novému Bydžovu již od 17,00 hodin

Fanoušci pozor, na poslední chvíli se posunul start zítřejšího utkání proti Novému Bydžovu. Utkání se odehraje o hodinu dříve, tedy od 17,00. Důvodem je to, že se jedná o poslední kolo nadstavbové skupiny, proto musí být všechna utkání odehrána ve stejném čase. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Nadstavba vrcholí a play-off je za rohem

Do konce nadstavbové skupiny zbývá odehrát poslední dvě kola. Chrudim se po dvou porážkách v řadě propadla z druhého místa na šesté. Poslední utkání odehrajeme v neděli 15.1. na domácím zimním stadionu proti silnému Novému Bydžovu. Věříme ve vaší podporu, uděláme vše pro to abychom se na play-off naladili výhrou.

Nadstavbová skupina zná svůj rozpis

A-tým začne nadstavbovou skupinu na domácím ledě proti týmu HC Spartak Nové Město nad Metují v neděli 20.11. od 18,30 hodin. Kompletní rozpis utkání naleznete zde

A-tým má po 13. kolech jistý postup

Středeční výhra na domácím ledě proti HC Litomyšl znamená, že se chrudimští hokejisté představí po roce opět ve skupině lépe umístěných týmů. Nadstavbová část začíná v neděli 20. listopadu.

A-týmu bude na začátku sezóny chybět kapitán Novák

Náš dlouholetý kapitán a stálice v prvním útoku Václav Novák bohužel nestihne začátek nového soutěžního ročníku. Důvodem je operace kolene, kterou podstoupil začátkem září. Věříme, že ho brzy uvidíme zase na ledě střílet góly a vymýšlet parádní hokejové akce.

V posledním přípravném utkání přivítáme Opočno

Ve středu 21.9. odehraje chrudimský A-tým poslední přípravné utkání. Na domácím ledě náš tým prověří HC Opočno. Utkání začíná v 18,00.

A-tým zahajuje ve čtvrtek 25. srpna přípravu na ledě

Po několika týdenní pauze se nový kádr sejde tento týden k prvnímu společnému tréninku na ledové ploše zimního stadionu v Chrudimi.

Členské příspěvky na sezónu 2022/2023

Členské příspěvky na sezónu 2022/2023 ke stažení v dokumentech ZDE.

Zítřejší utkání A-týmu proti Chocni zrušeno

Kvůli marodce hostujícího celku se domácí utkání přesouvá na 5. 1. 2022 od 18:30.

Dnešní utkání A-týmu v Hlinsku zrušeno!!!

O náhradním termínu se jedná.
Zobrazeno 1–15 z celkem 79