Jiří Krejčík | | Ročník 2007

Starší žáci získali v žákovské lize již 9 bodů

O víkendu starší žáci odehráli již sedmé kolo základní části Žákovské ligy. V dosavadním průběhu vybojovali již 9 bodů za sérii tří výher v řadě, ve kterých porazili domácí Kolín, následně na domácím zimním stadionu přehráli buldoky z Neratovic a další výhru si připsali na ledě Poděbrad.

Poražení odešli z utkání v Pardubicích a Mladé Boleslavi, v domácím prostředí podlehli Letňanům a Hradci Králové. Jednotlivé zápasy jdou v rychlém sledu za sebou a klukům zbývá ještě sehrát domácí utkání proti Bílím tygrům Liberec. Tím se uzavře první série základní části žákovské ligy, ve které se každé družstvo utká systémem každý s každým doma a venku.

Sestava: Záruba, Pavlík, Kropáček - Urválek, Krejčík, Bezpalec, Řivnáč, Řehořek, Hron - Kábele, Prostřední, Kasal, Vaško, Dvořák, Postupa, Vrba, Popílek, Šmatera, Vokolek, Sochor