Tomáš Straka |

Poděkování předsedy HC Chrudim Miloše Vavřičky

Vážení přátelé, náš hokejový klub uspořádal ve dnech 31.3. - 2.4. 2017 již čtvrtý ročník mezinárodního mládežnického hokejového turnaje O pohár města Chrudimi "City Cup 2017". Akce se zúčastnilo 8 týmů včetně 2 zahraničních.

Mezi všemi zúčastněnými měla velký ohlas. Svojí úrovní přispěla k propagaci nejen našeho hokejového klubu ale i města Chrudim a pardubického regionu. Její zorganizování si vyžádalo nemalé úsilí a spoustu času. Samotný průběh ovšem stál za to a lze s čistým svědomím říci, že výsledek naplnil ne-li předčil očekávání. Na zimním stadionu bylo přítomno přes 200 účastníků. Na zajištění se podíleli organizátoři z řad trenérů, vedoucích mužstev, funkcionářů našeho klubu i rodičů. Dovolte mi abych všem kdo se na organizaci této akce podíleli pod vedením Přemysla Štrupa a Tomáše Langra touto cestou vyjádřil za sebe i za ostatní členy výkonného výboru našeho klubu poděkování a uznání. Bez jejich aktivní účasti by tento průběh a výsledek nebyl možný. Zároveň chci vyjádřit poděkování našim partnerům, kteří tento projekt podpořili, zejména Městu Chrudim, Pardubickému kraji a Nadaci ČEZ.

Miloš Vavřička
Předseda klubu