Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Osmičky byly úspěšné v prvním zápase roku

V prvním zápase nového roku byly osmičky úspěšné a porazily Litomyšl po sympatickém výkonu 7:1.

V neděli 7. 1. odehrály osmičky první oficiální mistrovský zápas na celé hřiště. Soupeřem byli hráči Litomyšle, za kterou hrála i část hráčů z Lanškrouna. Naši borci od začátku zápasu hráli velice dobře, na hřišti jsme měli jednoznačnou převahu. První třetinu jsme vyhráli přesvědčivě 4:0. V druhé třetině tlak na soupeřovu branku pokračoval, ale třetinu jsme prohráli 0:1. V poslední části hry jsme navýšili stav na konečných 7:1. Pěkný začátek nového roku.

Sestava: Pavlík – Vaško, Sedlák, Chalupník, Řehořek, Urválek – Postupa, Pavliš, Poláček, Vašíčková, Hron – Dvořák Štěpán, Klatt, Hurt, Vašíček, Dvořák Josef, Novák

Góly: 7.24 Dvořák Š., 8:21 Pavliš nájezd, 9:57 Sedlák, 13:56 Chalupník, 31:10 Řehořek, 33:35 Řehořek, 40:01 Poláček nájezd