Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Osmičky dvakrát nadělovaly

Netradičně v pondělí sehráli elévové mistrovský zápas v Chocni. Ani mrazivé počasí nezastavilo naše borce, aby si odvezli jasné vítězství.

Zápas pro hosty nezačal úplně nejšťastněji, protože hned při prvním střídání dostala první lajna gól po nedůrazné hře před vlastní brankou. Potom už se ale situace obrátila a měli jsme více ze hry. Po první třetině svítil na tabuli stav 2:3. Ve druhé a třetí třetině se naše hra ještě zlepšila a zmrzlí diváci viděli i několik velice pěkných kombinací. Zápas už byl až do konce v režii hostů a soupeř korigoval stav pouze z občasných úniků, kdy naši obránci zapomněli na zadní vrátka. Konečná podoba výsledku zněla 6:14 pro Chrudim. Čtrnáct branek se nám podařilo dát i v sobotním přípravném zápase na ledě Moravské Třebové, odkud jsme si odvezli vítězství 7:14.

Sestava: Chmelík – Vaško, Chalupník, Řivnáč, Řehořek, Urválek, Postupa, Sedlák, Dvořák Štěpán, Vašíčková, Hron, Vašíček, Dvořák Josef