Tomáš Straka | | A-tým

Rozlosování základní části KLM 2016/2017

Hokejisté chrudimského A-týmu vstoupí do nadcházející sezóny KLM 2.10.2016, kdy na svém stadionu přivítají HC Chotěboř. Poté je čeká čtyřzápasová šňůra na hřištích soupeřů z důvodu konaní futsalového UEFA Cupu na ZS v Chrudimi. Základní část pak ukončí v polovině prosince okresní derby v Hlinsku.

Tabulka se poté rozdělí na dvě části A a B. V té první se utkají týmy na 1. - 6. místě dvoukolově každý s každým o výchozí pozici do play-off. Týmy ve skupině B (7. - 11. místo) svedou rovněž dvoukolově bitvu o další dvě místa v play-off. Následně bude sehráno play-off a Pohár Vladimíra Martince.

Nováčkem v KLM je tým BK Havlíčkův Brod "B", který bude rovněž prvním soupeřem chrudimských hráčů v přípravě.

Začátky středečních domácích mistrovských zápasů zůstávají stejné (18:30), ty nedělní budou nově sehrány v 18:00.

Rozpis základní části naleznete - ZDE -