Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Ročník 2009: Liga mladších žáků
 
kolo datum domácí hosté    
Přípravné utkání pá 13.8. HC Chrudim SKLH Žďár nad Sázavou 1:15
Přípravné utkání so 21.8. HC Chrudim HC Česká Lípa 20:4
Přípravné utkání po 23.8. HC Chrudim SC Kolín 4:2
1. so 11.9. HC Dynamo Pardubice HC Chrudim 18:0 (7:0, 5:0, 6:0)
2. so 18.9. HC Chrudim HC Mountfield Hradec Králové 0:28 (0:10,0:6,0:12)
3. ne 19.9. BK Mladá Boleslav HC Chrudim 11:0 (2:0,5:0,4:0)
4. so 25.9. HC Chrudim HC Letci Letňany 2:13 (0:4,0:5,2:4)
5. út 28.9. SC Kolín HC Chrudim 16:1 (5:0,4:1,7:0)
6. ne 3.10. HC Chrudim HC Buldoci Neratovice 2:13 (1:8,1:4,0:1)
7. ne 10.10. HC Poděbrady HC Chrudim 14:3 (4:1,6:1,4:1)
9. ne 17.10. HC Chrudim Bílí Tygři Liberec 0:17 (4:1,6:1,4:1)
10. so 23.10. HC Chrudim HC Dynamo Pardubice 2:13 (2:4,0:4,0:5)
11. so 30.10. HC Mountfield Hradec Králové HC Chrudim 17:1 (5:0,4:1,8:0)
12. ne 31.10. HC Chrudim BK Mladá Boleslav 1:7 (0:3,1:1,0:3)
13. so 6.11. HC Letci Letňany HC Chrudim 13:0 (4:0,4:0,5:0)
14. so 13.11. HC Chrudim SC Kolín 1:6 (0:1,0:1,1:4)
15. ne 21.11. HC Chrudim HC Poděbrady 0:8 (0:4,0:2,0:2)
16. ne 21.11. HC Chrudim HC Poděbrady 0:8 (0:4,0:2,0:2)
18. so 4.12. Bílí Tygři Liberec HC Chrudim 20:3 (5:0,6:3,9:0)
1. so 11.12. HC Chrudim SC Kolín 0:7 (0:2,0:1,0:4)
2. ne 12.12. HC Poděbrady HC Chrudim 8:2 (4:0,2:2,2:0)
3. so 18.12. HC Chrudim HC Buldoci Neratovice 0:5 (0:1,0:3,0:1)
4. ne 2.1. HC Letci Letňany HC Chrudim 4:3 (3:1,0:1,1:1)
6. so 15.1. SC Kolín HC Chrudim 1:3 (0:2,1:0,0:1)
8. ne 30.1. HC Buldoci Neratovice HC Chrudim 16:2 (2:0,6:1,8:1)
9. so 5.2. HC Chrudim HC Letci Letňany 5:12 (1:2,1:6,3:4)
7. čt 10.2. HC Chrudim HC Poděbrady 3:8 (0:3,2:2,1:3)
11. so 19.2. HC Chrudim SC Kolín 1:6 (2:0,1:3,0:1)
14. ne 27.2. HC Letci Letňany HC Chrudim 11:3 (3:0,3:3,5:0)
12. so 5.3. HC Poděbrady HC Chrudim 11:0 (2:0,5:0,4:0)
13. so 19.3. HC Chrudim HC Buldoci Neratovice 0:5 (0:2,0:1,0:2)
Rozpisy zápasů
 
Muži:
 
Krajská liga mužů
 
 
Junioři:
 
Liga juniorů
 
 
Dorost:
 
Liga dorostu
 
 
Ročník 2007:
 
Liga starších žáků
 
 
Ročník 2008:
 
Krajská liga starších žáků
 
 
Ročník 2009:
 
Liga mladších žáků
 
 
Ročník 2010:
 
Krajská liga mladších žáků
 
 
Ročník 2011:
 
Soutěž 5. tříd Pardubického kraje
 
 
Zápasy

Muži | Středa 09.03.2022, 18:30
O 3. místo
7:4
Nový Bydžov - Chrudim
 
Muži | Neděle 13.03.2022, 17:00
O 3. místo
1:3
Chrudim - Nový Bydžov
 
Junioři | Pátek 04.03.2022, 20:00
41. kolo
2:4
Chrudim - Havlíčkův Brod
 
Junioři | Neděle 06.03.2022, 12:00
42. kolo
3:4
Kobra - Chrudim
 
Dorost | Sobota 06.11.2021
13. kolo
HC Chrudim - Česká Třebová
 
Dorost | Neděle 07.11.2021, 10:45
14. kolo
Choceň - HC Chrudim
 
Ročník 2007 | Sobota 05.03.2022, 11:00
12. kolo
5:2
Poděbrady - Chrudim
 
Ročník 2007 | Sobota 19.03.2022, 11:30
13. kolo
4:5
Chrudim - Neratovice
 
Ročník 2008 | Pondělí 14.03.2022, 17:45
3. kolo
3:4
Polička - Chrudim
 
Ročník 2008 | Čtvrtek 17.03.2022, 18:00
12. kolo
2:6
Chrudim - Litomyšl
 
Ročník 2009 | Sobota 05.03.2022, 09:00
12. kolo
Poděbrady - Chrudim
 
Ročník 2009 | Sobota 19.03.2022, 09:30
13. kolo
0:5
Chrudim - Neratovice
 
Ročník 2010 | Sobota 19.03.2022, 13:45
8. kolo
Lanškroun - Chrudim
 
Ročník 2011 | Neděle 12.09.2021, 11:00
1. kolo
Chrudim - Pardubice
 
Odkazy
MAXI TIP
    
KURZ BRUSLENÍ
nábor
Partneři

HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport


Hejduk Sport


Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybeš







onlajny.com





Aktuální články
 
RSS