BK Havlíčkův Brod

2:2 ((0:0, 0:0, 2:2))
Jiří Krejčík | | Ročník 2005

Vyrovnané utkání bez vítěze

Starší žáci na ledě  v Havlíčkovým Brodě sehráli vyrovnané a dramatické utkání, ve kterém dominovali oba brankáři.

Branky a asistence:
Pirner (Pamánek), Kašpárek (Chvojka)

Sestava HC Chrudim:
Klas – Dvořák M., Procházka, Pražan A., Zdeněk, Pirner, Štepánek, Chvojka, Ješina, Pilař, Pražan T., Kašpárek, Severa, Pilař

Ve 44.minutě se kluci v přesilové hře po teči střely od modré čáry ujali vedení. Náskok vydržel pouze pět minut a po kiksu obránce na červené čáře soupeř vyrovnal. Za dalších pět minut se domácí díky využité přesilové hře 5-3 ujali vedení a vypadalo to, že v utkání zvítězí. Kluci se však nevzdali a při power play vstřelili vyrovnávací branku. V závěrečných sekundách zápasu po pohotové střele po vyhraném vhazování mohli vstřelit branku a zvítězit, ale Kryštof Ješina branku minul.