Neděle 09.02.2020

12:7 ((4:3, 5:2, 3:2))
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Krajští mladší žáci vyhráli nad Novým Bydžovem

Krajští mladší žáci v sobotu porazili Nový Bydžov 12:7.

Poslední únorovou sobotu nastoupili krajští mladší žáci k zápasu s druhým týmem tabulky krajské ligy mladších žáků. Hosté sice vstupovali do zápasu jako favorité, ale na ledě byl obraz hry úplně jiný.  Domácí se vrhli do utkání na jedničku, rychlou kombinační hrou soupeře zaskočili a v šesté minutě vedli už čtyři nula. V druhé části první třetiny ale Chrudim polevila a Bydžov stáhl na rozdíl jednoho gólu.  Další dvě třetiny už ale byly opět v režii domácího týmu, kdy skóre navyšoval až na závěrečných 12:7.

Sestava: Vašků - Dvořák, Šmatera, Kábele, Sedlák, Hron, Popílek, Pavliš, Kasal, Chalupník, Kocourek, Bárta, Šulc, Hofman, Vach
Góly a asistence: Pavliš (Šmatera), Šmatera, Bárta (Kocourek), Bárta (Kocourek), Pavliš (Šulc), Kocourek, Kocourek, Kocourek (Bárta), Dvořák, Šmatera (Dvořák), Pavliš (Sedlák), Kocourek (Sedlák), Hofman (Kasal)