HC ChrudimHK Kralupy nad Vltavou

2:3 sn ((0:1, 2:1, 0:0- 0:1))
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři v bitvě s vedoucím týmem extraligy padli až po nájezdech

Po čtyřech výhrách v řadě nastoupili chrudimští junioři do dalšího utkání REDSTONE Extraligy juniorů. Tentokrát je čekal soupeř nejtěžší z možných, a to vedoucí celek tabulky z Kralup nad Vltavou.

Domácí hráči s orlicí na dresu však nedali svou kůži zadarmo. Od první minuty se hrálo ve vysokém tempu. Hosté se dostali rychle do vedení, které jim vydrželo celou první třetinu. Ve 34. minutě po pohledné akci prvního chrudimského útoku skóroval Zdeněk Pavlík. Hosté si vzali své vedení hned ve 35. minutě, jenže ve 36. minutě zápasu bylo opět vyrovnáno. Za domácí se prosadil Nicolas Langr, který v samostatném úniku nedal hostujícímu brankáři šanci. Stav 2:2 poté vydržel až do konce třetí třetiny. V prodloužení gól nepadl, a tak museli rozhodnout nájezdy. V nich jediným úspěšným střelcem byl kralupský útočník Soukup. Po prohře 3:2 po samostatných nájezdech si chrudimští junioři připisují jeden bod do tabulky a prodlužují sérii zápasů ve kterých získali alespoň bod na 5 v řadě.
Góly a asistence: Pavlík (Langr, Formánek), Langr (Formánek, Pavlík)
Vyloučení: 3:6 + navíc Formánek 10 minut a Heligr (oba CHR) 5 minut a do konce utkání