BK Mladá Boleslav

8:7 ((1:5, 6:1, 1:1))
Jiří Krejčík | | Ročník 2007

Mladší žáci sahali na body v Mladé Boleslavi

Kluci na ledě v Mladé Boleslavi vtrhli do utkání jako uragán. Vedoucí branku vstřelili v čase 00:51. V pokračování první třetiny výborným pohybem a nátlakovou hrou domácí do výraznějších šancí vůbec nepouštěli.

Soupeře jasně přehrávali a vše co letělo na branku skončilo gólem. Obraz hry se změnil ve druhé třetině, kde domácí přidali, kluci naopak přestali hrát aktivní hokej a kupili hrubé chyby v obranné činnosti. Výsledkem bylo obrat ve stavu utkání. V závěrečné třetině se již hrál vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách. Domácí díky vstřelené brance odskočili do dvoubrankového vedení, kluci ale nesložili zbraně. Snížili na rozdíl jediného gólu a v závěru zápasu si vytvořili tlak i několik šancí, ze kterých se i přes velkou snahu ale nepodařilo vyrovnat. Nakonec se tedy z výhry radovali domácí, i když by spravedlivější byla remíza.