HC Dukla Jihlava

3:6 ((1:2, 0:2, 2:2))
Jiří Krejčík | | Ročník 2007

Mladší žáci vítězně v Jihlavě

V dohrávce Žákovské ligy zajížděli mladší žáci netradičně ve čtvrtek do Jihlavy. Kluci sehráli poslední mistrovský zápas před 14 dny.

Branky a asistence:
Kopecký (Kolář), Vašek (Postupa), Kolář (Kasal), Kopecký (Šmatera), Vašek (Vlček), Vlček

Sestava HC Chrudim:
Kropáček– Matějka, Krejčík, Vašek, Vrba, Kratochvil, Bahenský– Kasal, Kopecký, Kolář,Postupa, Vlček,Vaško, Kábele, Bartok,Krbec

Nerozehranost se projevila v začátku utkání, kde se kluci chvíli hledali než chytili správné tempo. Domácí si vytvořili několik šancí, které se podařilo někdy i se štěstím ubránit. Po odehrání pěti minut kluci zlepšili pohyb a kombinaci a začali vývoj utkání obracet na svoji stranu. V 10.minutě vstřelili úvodní branku, kde výborně  sehráli přečíslení 2 na 1. Trpělivou hrou podpořenou dobrým bruslením a příkladnou bojovností si vytvořili mnoho šancí, které se na rozdíl od předcházejících utkání podařilo proměnit. Do závěrečné třetiny vstupovali s vedením 4-1.To by ale nebyli kluci, kdyby si  slibně rozehraný zápas jako už několikrát v této sezoně sami nezkomplikovali. Výpadek přišel v úvodu třetí třetiny, kde domácí snížili na rozdíl jediné branky. Kluci se ale rychle oklepali, v závěru třetiny  přidali další dvě branky a druhou letošní výhru si už nenechali vzít.