Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři nezvládli utkání proti prvnímu týmu tabulky

15.02.2020 | Zdeněk Formánek ml.

Na chrudimské juniory čekaly poslední 4 utkání základní části juniorské REDSTONE Extraligy. Svěřenci trenéra Brázdy ještě živý teoretickou šanci na play-off. Při pátečním utkání jim však v cestě stál silný soupeř z Kralup nad Vltavou, který s velkým náskokem okupuje první příčku tabulky. 

Pátek 14.02.2020
 

HK Kralupy nad Vltavou - HC Chrudim

7:1

(1:0, 2:1, 4:0)

První třetina se nesla ve vyrovnaném duchu. Šance byly na obouch stranách. Z jednobrankového náskoku se ale mohli radovat domácí hráči. Během druhé třetiny se podařilo chrudimským juniorům dokonce srovnat na 1:1, když branku vsítil Pavlík. To však bylo ze strany hostů vše. Do konce prostřední periody si domácí stihli vybudovat dvoubrankové vedení. Třetí třetina už byla v režii kralupských hokejistů. Ty totiž překonali Matouška hned čtyřikrát a zvítězili 7:1. Domácí tým byl lepší především v efektivitě zakončení. Zatímco chrudimští junioři po svých šancích proměnili pouze jednu, tak domácí mohli v koncovce vyučovat. Nic však není ztraceno, před nám jsou poslední 3 utkání REDSTONE Extraligy juniorů ve kterých musí chrudimští naplno bodovat aby mohli pomýšlet na vyřazovací boje. Už tuto neděli je čeká těžké utkání s posíleným Havlíčkovým Brodem. Úvodní buly je v 11:45, tak doražte naši juniorku podpořit.

Gól a asistence: Pavlík (Langr)

Vyloučení: 9:8

Využití: 2:0

V oslabení: 1:0

Střely: 35:26

Diváci: 83

Rozhodčí: Valda- Kovář, Nekvapil

Sestava: Matoušek (Novotný)- Dubovči, Pejz, Odehnal, Hybeš, Tomín, Matušek- Pavlík, Formánek, Langr- Hledík, Půlpán, Hebek- Hykl, Votava, Hrdlička- Cimburek 

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS