Junioři nezvládli utkání proti prvnímu týmu tabulky

15.02.2020 | Zdeněk Formánek ml.

Na chrudimské juniory čekaly poslední 4 utkání základní části juniorské REDSTONE Extraligy. Svěřenci trenéra Brázdy ještě živý teoretickou šanci na play-off. Při pátečním utkání jim však v cestě stál silný soupeř z Kralup nad Vltavou, který s velkým náskokem okupuje první příčku tabulky.

Pátek 14.02.2020

HK Kralupy nad Vltavou - HC Chrudim

První třetina se nesla ve vyrovnaném duchu. Šance byly na obouch stranách. Z jednobrankového náskoku se ale mohli radovat domácí hráči. Během druhé třetiny se podařilo chrudimským juniorům dokonce srovnat na 1:1, když branku vsítil Pavlík. To však bylo ze strany hostů vše. Do konce prostřední periody si domácí stihli vybudovat dvoubrankové vedení. Třetí třetina už byla v režii kralupských hokejistů. Ty totiž překonali Matouška hned čtyřikrát a zvítězili 7:1. Domácí tým byl lepší především v efektivitě zakončení. Zatímco chrudimští junioři po svých šancích proměnili pouze jednu, tak domácí mohli v koncovce vyučovat. Nic však není ztraceno, před nám jsou poslední 3 utkání REDSTONE Extraligy juniorů ve kterých musí chrudimští naplno bodovat aby mohli pomýšlet na vyřazovací boje. Už tuto neděli je čeká těžké utkání s posíleným Havlíčkovým Brodem. Úvodní buly je v 11:45, tak doražte naši juniorku podpořit.

Gól a asistence: Pavlík (Langr)

Využití: 2:0

V oslabení: 1:0

Střely: 35:26