Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři prohráli s Brodem v prodloužení a jsou bez šance na play-off

17.02.2020 | Zdeněk Formánek ml.

Těžké domácí utkání čekalo na chrudimské juniory v nedělních odpoledních hodinách. Na chrudimském zimním stadionu se představil BK Havlíčkův Brod, jenž k utkání nastoupil v kompletní sestavě ve které nasázel chrudimským hokejistům před měsícem 10 branek. Podobný scénář se však dnes nekonal. 

Neděle 16.02.2020
 

HC Chrudim - BK Havlíčkův Brod

2:3 pp

(1:0, 1:1, 0:1- 0:1)

Do chrudimské branky se postavil po dlouhé pauze Lukáš Novotný a zhostil se role jedničky výborně. Jako první se v 5. minutě z dorážky prosadil Jakub Cimburek a Chrudim šla do vedení 1:0. Další branka už v první třetině nepadla. Ve druhé periodě nejdříve Bruslaři srovnali na 1:1 jenže po chvíli si domácí vzali své vedení zpět, když Dominik Pejzl prostřelil dělovkou z první vše co mu stálo v cestě a využil tak přesilovou hru 5 na 3. Chrudimští poté drželi své vedení ze všechny sil. Udržet ho se jim bohužel nepovedlo, když v 55. minutě hosté srovnali na 2:2. Utkání šlo do prodloužení ve kterém měli chrudimští téměř 2 minuty přesilovou hru 4 na 3. Využít ji se však nepodařilo a tak stejnou možnost dostali i hosté. Ti svou šancí nepohrdli a připsali si tak bonusový bod za výhru v prodloužení 3:2. Chrudimský juniorům bohužel zisk jednoho bodu k postupu do play-off nestačí. Poslední dvě utkání před koncem soutěže je tedy jasné, že chrudimští junioři skončí sezónu 2019/20 na 6. místě. Díky tomuto umístění se mohou chrudimští fanoušci těšit na utkání REDSTONE Extraligy juniorů i v příští sezóně. 

Góly a asistence: Cimburek (Pejzl), Pejzl (Dubovči, Hledík)

Vyloučení: 8:7 + Pejzl (CHR) TH za nesportovní chování, Kerber (HBR) 5+OK za faul kolenem, Fiala (HBR) OT za nesportovní chování, Enld (HBR) 10 minut za bodnutí koncem hole

Využití: 1:1

V oslabení: 0:0

Střely: 41:33

Rozhodčí: Vepřovský- Hrabal, Kalina

Diváci: 56

Sestava: Novotný (Matoušek)- Dubovči, Pejzl, Odehnal, Kmoníček, Hybeš, Matušek- Langr, Formánek, Pavlík- Hledík, Půlpán, Hebek- Hrdlička, Hykl, Cimburek- Votava

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS