Přípravné utkání, úterý 01.09.2020, 18:30

HC ChrudimStadion Nový Bydžov

6:5 (2:1 3:2 1:2)
Tomáš Straka | | A-tým

V přestřelce se Stadionem úspěšnější Chrudimští

Chrudim vstoupila do prvního ze tří domácích zápasů, které ji tento týden čekají, velmi dobře a už po šesti minutách vedla 2:0. Těsně před koncem první třetiny sice hosté snížili, ale i nadále byli Chrudimští gólově aktivnější než soupeř. Během deseti minut druhé části si vytvořili pohodlné vedení 5:1 a nic nenasvědčovalo, že by se mohlo konat drama. Jenže Stadion ještě do přestávky dvakrát skóroval a v polovině třetího dějství snížil na rozdíl jediné branky. Střela domácího Kalouse v 56. minutě sice Chrudimským dala chvilku klidu, ale Nový Bydžov se pátým gólem minutu a půl před koncem opět přiblížil vyrovnání. Toho se však šedesátka diváků nedočkala a Chrudim si tak připisuje druhé těsné vítězství v přípravě.

Branky Chrudimi: Cvrček 2x, Kišš, Plch, Dobiáš, Kalous

Vyloučení: 8:6