Přípravné utkání, pátek 21.08.2020, 16:00

7:3 (3:0, 3:1, 1:2)
Michal Brabec | | Junioři

Juniorka v Brodě neuspěla

Na první ostřejší přátelský zápas vyrazili chrudimští junioři na led Havlíčkova Brodu. Utkání se odehrálo za krásného letního počasí venku, kde sousední plovárna nevykazovala ani jedno volné místečko.

K samotnému zápasu, který se odehrával za husté mlhy nad ledem přistoupili hráči jako k veřejnému bruslení, když si mysleli, že to půjde samo, paradoxně jsme byli i lepším týmem. Soupeři vyšli dvě dvouminutovky na konci třetiny a na začátku druhé a ve 24 min svítilo skóre 6:0. Od této doby udělal trenér Prostřední mnohé změny, zápas se dohrál na 9 hráčů, což se pozitivně projevilo a skóre zbytku zápasu bylo 1:3. I přes obdržení 7 gólu musíme pochválit oba brankáře, kteří vychytali další velké šance soupeře.

Tento pátek zavítá HC Rebel na odvetu na ZS Chrudim, utkání je v pátek 28.8. od 16h a všichni jste srdečně zvány.

HC Chrudim: Batěk (30. Kadlc) – Heligr, Obr, Prýl, Pejzl, Kubíček, Pirner – Hykl, Pavlata, Felcman, Svoboda, Fabio nalli, Langr, Půldán, Nekvinda, Hebek

Góly CR: Prýl, Pavlata a Langr.