HCM Warriors BrnoHC Chrudim

1:5 (0:3,0:1,1:1)
Radek Prostřední |

Junioři vezou z Brna po výhře nad Warriors 3 body

Juniorská liga v neděli 26.9. pokračovala dalším již pátým kolem. Chuť si chtěli kluci spravit po prohraném utkání v Brodě dnes v Brně, kde se utkali s domácími Warriors. Poprvé se v druhé nejvyšší juniorské soutěži potkaly týmy napříč skupinami.

Batěk (Stodola) – Pazdera, Votava, Prýl (C), Vaníček, Vašíček, Bárta – Hebek, Helikar, Pilař – Jaša, Macas, Hykl – Kubant, Hrdlička, Gromadzki – Kubíček

Branky a nahrávky: Gromadzki (Hebek), Jaša, Gromadzki (Hykl), Prýl (Helikar), Hykl (Pilař)

V předešlém zápase naši borci smolně ztratili dobře rozehrané utkání v Havlíčkově Brodě. V první třetině se dostali do vedení 2:0, pak ale po individuální chybách umožnili domácím vyrovnat na 2:2 a tím je vrátili zpět do zápasu. Nakonec naši junioři padli v prodloužení 5:4 a získali alespoň jeden bod.

Chrudimští junioři poprvé v letošní sezóně mohli odjet na zápas v kompletní sestavě a na jejich hře to bylo znát. Od první minuty jasně zápas ovládali a jejich vítězství rozdílem čtyř branek na ledě brněnských Warriors bylo zcela zasloužené. Dva góly z pěti vstřelil Adrian Gromadzki. Ondřeji Baťkovi v brance Východočechů vzal čisté konto v 53. minutě Adam Holotík.