HC PoličkaHC Chrudim

2:9 (1:0,0:4,1:5)
Zdenda Formánek | | A-tým

A-tým po sérii tří proher zabral a z Poličky veze plný počet bodů

Chrudimští hokejisté chtěli co nejrychleji zapomenout na nedávnou porážku v derby s Hlinskem, kdy trestuhodně ztratili utkání v posledních minutách. Na ledě Poličky nás však nečekal vůbec lehký úkol, což se potvrdilo hned v první dvacetiminutovce, kterou Spartak vyhrál 1:0. Od druhé třetiny však Chrudim začala využívat své šance a s poklidem si došla pro zasloužené vítězství.

HC Polička:

Vít (Dostál) - Prokopec, Macek, Čermák, Augustin, Nunvář, Elis - Kyncl, Krajíček, Kunstmüller, Jindra, Pazourek, Zobáč, Martinů, Štola, Nečas

Cvrček (Dosoudi) - Machač, Budínský, Novotný, Pejzl, Kalous, Pilař - Haltuch, Karásek, Felcman, Kišš, Novák (C), Polák Jan, Cvrček, Formánek, Koreček, Dobiáš, Plch, Hejl

Góly a asistence: 17. Pazourek (Martinů, Krajíček), 43. Kunstmüller (Zobač, Nunvář) – 21. Plch (Kišš, Budínský), 22. Haltuch (Kalous), 25. Karásek (Pejzl, Haltuch), 38. Novák (Cvrček), 46. Dobiáš (Hejl, Pilař), 48. Haltuch (Karásek), 54. Plch (Dobiáš), 56. Pejzl (Polák Jan), 57. Polák Jan (Kišš, Plch)

Vyloučení: 8:4 + Nunvář (POL) 10 minut za nesportovní chování