Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nepovedená první třetina stála Chrudim všechny body

12.01.2022 | Tomáš Straka

Přesně po týdnu změřili chrudimští hokejisté síly se Spartakem a i tentokrát se radoval soupeř. Na svém stadionu dokázala Choceň ubránit náskok z první třetiny a v letošním roce zůstává stoprocentní. Chrudim naopak znovu doplatila na střelecké trápení a byť od druhé třetiny měla místy citelnou převahu, na bodový zisk pouhé dvě vstřelené branky nestačily.

9. kolo | Středa 12.01.2022, 18:30 | Zimní stadion Choceň

HC Choceň - HC Chrudim

5:2

4:1,0:1,1:0

Góly a asistence:11. Prachař (Lichtág, Pilař), 15. Krejza (Martinec, Půlpán), 16. Pulpán (Hemský, Pazdera), 20. Knytl (Pilař, Hemský), 60. Půlpán (Martinec, Šeda) – 7. Karásek (Polák), 34. Kišš (Dobiáš, Machač)

Tresty: 6:5 + navíc  udělen trest 5 + OK hráči domácích č.8 - Michal Lichtag a hráči hostí č.6 - Petr Štěpánek, oběma za vzájemnou vyrovnanou bitku.

Oslabení: 0:0

Využití: 1:2

Rozhodčí:  Martin Kratochvíl — Jan Padevět, Michal Schaffer

Diváci: 252

HC Choceň: M. Mahdal — J. Knytl, A. Pazdera, M. Šeda, S. Rudy, J. Škvor, M. Novák — T. Půlpán, J. Martinec, L. Pilař, M. Hemský, J. Krejza, P. Prachař, M. Pulpán, M. Lichtág, M. Pilař, L. Procházka, P. Vlček

HC Chrudim: F. Ament (od 2. třetiny D. Dosoudil) — M. Machač, E. Pazdera, T. Novotný, L. Budínský, M. Odehnal, D. Pejzl, V. Pilař — O. Karásek, M. Kišš, U. Dobiáš, J. Polák, D. Cvrček, M. Kostka, P. Koreček, J. Plch, Z. Pavlík, J. Polák, P. Štěpánek, V. Novák