HK Mladí Draci ŠumperkHC Chrudim

3:4 pp (0:0,3:2,0:1-0:1)
Redakce | | Ročník 2005

Liga juniorů bude v Chrudimi i příští rok!

Chrudimští junioři zažívají v posledních týdnech z mrtvých vstání. Po sérii povedených utkáních se jim podařilo odlepit ode dna ligové tabulky a předstihnout ještě loni extraligový tým AZ Havířov. Skvělý výkon předvedli svěřenci trenéra Marka Dvořáka i v pátečním utkání na ledě Šumperku, když vyhráli 4:3 v prodloužení. Zisk dvou bodů navíc zajistil, že druhou nejvyšší juniorskou soutěž uvidí diváci v Chrudimi i v příští sezóně.

HK Mladí Draci Šumperk:

P. Ježek (od 30. minuty M. Ryšavý) — M. Slabý, M. Křivohlávek, D. Cekr, M. Netolický, T. Minařík, L. Plhal — N. Miškovský, J. Najman, P. Bařica, K. Seidenglanz, P. Ševčík, J. Haas, O. Šotkovský, O. Netolický, T. Lichner, T. Tomeš, A. Szabó, L. Maurer

M. Kadlc (A. Pithart) — J. Sopoušek, O. Beran, E. Pazdera, D. Bárta, M. Dvořák, M. Straka, M. Vaníček — P. Štrup, J. Štěpánek, J. Zdeněk, M. Macas, Y. Rossokha, O. Jirout, J. Novák, D. Dostál, V. Kotalík, D. Hemský, D. Matýs, T. Jaša

Branky a nahrávky: 26. Bařica (Haas), 28. Najman (Křivohlávek), 39. Šotkovský (Tomeš, Lichner) – 25. Macas (Matýs, Jaša), 35. Sopoušek (Jaša), 59. Jaša (Dostál, Bárta), 61. Bárta (Jaša).

Rozhodčí: Grygera – Kalina, Kopecký.

Vyloučení: 3:3, navíc Macas (Chrudim) 10 minut.