neděle 10.09.2017, 11:30

HC Mountfield Hradec Králové

0:13 (0:4 0:5 0:4)
Přemysl Štrup |

Pro hráče žákovské ligy začala sezona pěkně zostra

Od letošní sezóny bude kategorie starších žáků zastoupena poprvé v novodobé historii klubu dvěma mužstvy. Ročník 2004 bude hrát žákovskou ligu, kdy změří své síly se staršími žáky několika extraligových klubů. Ročník 2005 bude účastníkem krajské ligy starších žáků.

Komentář

Na domácím ledě přivítali soupeře z Hradce Králové. Mountfield diktoval tempo utkání a domácí hráče od začátku přehrával ve všem. Kluci se snažili, ale na hokejově vyspělejšího soupeře to nestačilo. Tým se po příchodu několika hráčů z Pardubic a Skutče teprve sehrává, takže věřme, že se blýská na lepší časy. Další kola LSŽ se budou hrát o příštím víkendu, v sobotu starší žáci vyjíždí na led týmu Hvězda Praha a v neděli přivítají na domácím ledě pro změnu Kobru Praha. Pro ročník 2005 začíná sezona o příštím víkendu, kde na domácím ledě změří své síly  v sousedském derby s hráči Hlinska.