neděle 24.09.2017, 12:45

HC Sparta Praha

33:0 (10:0,10:0,13:0)
Přemysl Štrup |

Na Spartě zažili starší žáci nevídaný hokejový kolotoč

V neděli zavítal tým starších žáků na led favorita této nejvyšší žákovské soutěže, na Spartu Praha. Přes zápasem prošel tým domácích kolem naší kabiny na rozcvičku a již to nevěstilo nic dobrého.

Komentář

Náš nejvyšší hráč by byl v týmu Sparty jen stěží výškově průměrný. Naši hráči dostali lekci z hry zvané lední hokej a bohužel o dost krutější něž jejich mladší chrudimští kolegové. Na kombinační, sehraný, disciplinovaný tým, kde trenér za celý zápas ani jednou nezvýšil hlas, stačilo jen písknout, byla radost pohledět. Mladí Sparťané si doslova otevřeli střelnici a jejich celozápasový neuvěřitelný ,,pouťový" kolotoč naši hráči neměli šanci ani přibrzdit. Pokud se říká, že soupeř byl o třídu lepší, tak v tomto případě byla výkonnost soupeře lepší o celou stupnici základní školní docházky. Věřme, že tato LEKCE hokeje byla pro naše kluky i v tomto negativním pohledu obrovským ponaučením do dalších let  jejich hokejového růstu, kdy bylo všem názorně předvedeno, že dnešní hokej je o přemýšlení, disciplíně, pohybu a týmovosti.