Příprava, neděle 26.08.2018, 18:00

HC PoděbradyHC Chrudim

4:1 (0:0 1:1 3:0)
Tomáš Straka | | A-tým

Chrudimští v Poděbradech nezvládli závěr utkání a do přípravy vstoupili porážkou

Hokejisté HC Chrudim mají za sebou první testovací zápas v přípravě na nadcházející sezónu. Na stadionu lázeňských Poděbrad sice od poloviny utkání vedli zásluhou Dobiáše, ale domácí ještě do druhé sirény hru vyrovnali a ve třetím dějství třemi góly dokonali obrat. Ve středu Chrudimští pokračují dalším zápasem. Tentokrát se vydají do Čáslavi.

Branky a asistence: 39. Pácal (Kellerstein), 46. Šafra (Pánek), 56. Pojkar (Hrdina), 57. Mojžíš (Žemlička, Kellerstein) - 32. Dobiáš (Haltuch)

Využití: 1:1

Jiří Polák, trenér HC Chrudim: "Dobrá příprava s kvalitním soupeřem. První dvě třetiny jsme zvládli dobře, ve třetí jsme vyrobili zbytečné chyby a projevila se únava po náročném vstupním týdnu a také větší rozehranost soupeře, který je déle na ledě."