HC ChotěbořHC Chrudim

5:6 (2:2 1:2 2:2)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři se na ledě Chotěboře trápili, přesto se radovali z vítězství

K prvnímu utkání Regionální Ligy Juniorů odjeli chrudimští hráči do Chotěboře. Utkání pro nás nezačalo dobře, a po čtyřech minutách jsme prohrávali už o jeden gól.

Branky a asistence: Pavlata (Sajdl, Formánek), Hykl, Formánek (Topolský, Pavlata), Pavlata (Javůrek, Švadlenka), Hykl (Pavlata, Sajdl), Hykl (Sajdl)
Tresty: 12:2
Využití: 1:1
Oslabení: 0:0
Diváci: 89

Sestava: Novotný (Matoušek)- Javůrek, Švadlenka- Pavlata, Formánek (C), Topolský- Hudec, Voženílek- Hykl, Sajdl (A), Nalli- Kmoníček, Pirner- Prýl, Svoboda, Topolská

Velký vliv na náš nepříznivý start měl i fakt, že rozhodčí vykazoval hráče na střídačku, když byli bez nákrčáku. Hra se uklidnila, když využil přesilovou hru Pavlata. Hra se vyrovnala. Po celou dobu zápasu se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. V závěru začalo být utkání vyhrocené. Klid Chrudimským přinesl až Milan Hykl, který se obtočil kolem brány domácích a skóre bylo 4:6 pro hosty. Domácí ale nesložili zbraně a přesto, že jim zbývalo pouhé dvě minuty dokázali vstřelit branku. Navíc se už nezmohli. A tak junioři získávají první body do tabulky RLJ.