HC ChrudimHC Hlinsko

6:4 (2:2 0:2 4:0)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři se svým tragickým výkonem porazili Hlinsko

V sobotu večer se na chrudimském ledě představil soupeř z Hlinska. Měl to být soupeř proti kterému jsme měli získat tři body, což se nakonec povedlo, ale s odřenýma ušima. Utkání pro Chrudimské začalo nejhorším možným způsobem.

Góly a asistence: Hykl (Hudec, Prýl), Nalli (Votava, Hudec), Formánek (Sajdl), Formánek (Votava), Hudec (Pavlata), Topolská (Formánek)
Tresty: 38:51
Využití: 4:1
Oslabení: 0:0
Diváci: 61
Rozhodčí: Úlehla- Špringl, Pipková
Sestava: Novotný (36. Matoušek)- Švadlenka, Votava, Prýl, Pirner- Hudec, Jílek, Hykl- Pavlata, Formánek (C), Topolský- Topolská, Sajdl, Svoboda- Nalli

Komentář

Už po 14 sekundách domácí inkasovali z hole hlineckého Břízy. A hned po tom se ukázalo kdo dnes bude na ledě pánem. A to hlavní rozhodčí Petr Úlehla. Který rozdal celkem za utkání 14 dvouminutových trestů na straně domácích a 13 dvouminutových trestů na straně hostů, plus 5+OK pro hlineckého hráče a 10 min za nesportovní chování pro chrudimského Hykla!!! A tak se hrálo po většinu utkání v nerovnovážném počtu hráčů na ledě. Domácí své početní výhody v góly v první třetině zužitkovali pouze dva krát, přesto o své vedení přišli a do kabiny se šlo za stavu 2:2. Nutno podotknout, že náš výkon nebyl dobrý. Ve druhé třetině jsme hráli ještě hůř než v té první a soupeř se dostal do dvoubrankového náskoku. Pomalu to začínalo vypadat na ztracené body. Naštěstí díky třetí třetině ve které jsme vstřelili celkem 4 branky bereme z utkání plný počet bodů...