sobota 29.09.2018, 19:30

HC ChrudimHC Chotěboř

3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Gól každé útočné formace, skvěle zvládnutá hra v obranném pásmu a neprůstřelný Matoušek

Ve svém čtvrtém domácím utkání v řadě jsme přivítali juniory z Chotěboře. V prvním vzájemném utkání jsme na ledě soupeře zvítězili rozdílem jedné branky, a tak se očekávalo vyrovnané utkání. Utkání jsme zvládli dobře přesto, že byl soupeř mnohem urostlejší.

Góly a asistence: Kmoníček (Voženílek) Formánek (Pavlata, Voženílek), Hudec (Nalli)
Tresty: 16:14 +Brdičko (Chotěboř) 10 minut nesportovní chování
Využití: 0:0
Oslabení: 1:0
Diváci: 49
Rozhodčí: Vepřovský- Bohuněk, Pecina

Sestava: Matoušek (Novotný)- Švadlenka, Javůrek, Obr, Votava, Voženílek, Prýl- Pavlata, Formánek (C), Sajdl (A)- Nalli, Hudec, Hykl- Felcman, Topolská, Kmoníček- Svoboda

Komentář

Museli jsme je přehrát svojí hokejovostí. Před zápasem trenér Brázda týmu vytýkal práci v obranné činnosti, která v utkání zafungovala nejlépe jak mohla. Za celý zápas jsme totiž neinkasovali. A když už se soupeř dostal do šance, tak naději na gól zlikvidoval domácí brankář Matoušek. Rozhodující branka tedy padla už v čase 16:55, když pohotově dorážel Kmoníček. Ve druhé třetině nejprve v oslabení ujeli Formánek s Pavlatou do přečíslení dva na jednoho a prvně jmenovaný kličkou do bekhendu překonal hostujícího brankáře podruhé. A ke konci 2. třetiny se prosadila i druhá útočná formace, když se Hudec protáhl mezi obránci soupeře a kličkou překonal chotěbořského brankáře. Do poslední periody jsme spíše výsledek bránili, což nebylo často k užitku. Ale po celé utkání jsme se mohli spolehnout na našeho brankáře, který si připsal první čisté konto v sezóně.