HC HlinskoHC Chrudim

2:1 (2:0 0:0 0:1)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Po vítězství nad Pardubicemi, přišel zkrat juniorů v Hlinsku

V zápase o den dříve junioři po výborném utkání porazilo lídra tabulky z Pardubic. Ale každý zápas je jiný. To ví teď už i chrudimští junioři, kteří zajížděli na led do Hlinska. Někteří hráči už viděli jasný postup do nadstavbové skupiny a také jasnou výhru nad Hlinskem.

Po první třetině jsme prohrávali 2:0. Po individuálních chybách v obraně a nedůrazném zakončením útočníků. A to ještě hlinecký hráč neproměnil trestné střílení. S tímto výkonem nebyl spokojený hlavní trenér Brázda, a tak si hráči mezi první a druhou třetinou zacvičili. Ani to ale nepomohlo k tomu aby někdo z hráčů překonal hlineckého Sodomku. Šancí bylo dost, většinou času se hrálo v obraném pásmu domácích, ale ani jedna ze šancí nevedla ke gólu. A tak jsme doufali, že se střelcká smůla prolomý v poslední třetině. Domácí, kteří do utkání nastoupili v 11 hráčích kotouče už jen posouvali za modrou čáru a hrozili z brejků. Chrudimští však z velkého množství šancí skórovali pouze jednou. A tak po sladkém vítězství proti Pardubicím přišla hořká porážka od Hlinska. Ale takový je hokej... Tudíž se naše šance na postup trochu zmenšili, navíc jsme přišli o Luláše Sajdla, který ve druhé třetině po střetu se soupeřem utkání nedohrál.

Góly a asistence: Hykl (Jílek)