HC Dynamo Pardubice

7:3 (0:0, 3:2, 4:1)
Jiří Krejčík | | Ročník 2007

Povedený výkon v derby

O svátečním dnu zajížděli mladší žáci v pokračování žákovské ligy do sousedních Pardubic a předvedli prozatím svůj nejlepší výkon v soutěži. Výborný výkon celého mužstva byl podpořený dobrým pohybem po celém hřišti po celé utkání.

Vyrovnaná bezbranková první třetina, po druhé třetina prohra o gól. Na začátku třetí třetiny se klukům podařilo vyrovnat.  Deset minut před koncem utkání domácí vstřelili vítěznou branku. Ve snaze o vyrovnání se kluci vrhli do útoku, domácí si výhru pozornou obranou pohlídali a z rychlých brejků v závěru utkání přidali další branky. Závěrečný výsledek 7:3 však není vůbec žádnou ostudou a kluci prohrály po bojovném výkonu se vztyčenou hlavou. Jen více takových dobrý super výkonů.