Sobota 19.01.2019

SC Kolín

2:8 (1:2, 0:1, 1:5)
Jiří Krejčík | | Ročník 2007

Mladším žákům se v novém roce nedaří

Po Novém roce pokračovala Žákovská liga v rychlém sledu dalšími zápasy, ve kterých se mladším žákům vůbec nedaří jak výsledkově, tak i výkonem.

V úvodním zápase v roce 2019 utrpěli v Pardubicích debakl 17:2 (branky: Stodola(as. Matějka), Matějka) a od té doby mají výkony sestupnou tendenci. Postupně prohráli doma s Havlíčkovým Brodem 2:3 (branky: Dvořák (as. Vokolek), Postupa (as. Vokolek), v Hradci Králové 13:2 (branky: Dvořák(as. Vokolek), Vokolek (as. Krejčík) a naposledy doma podlehli Kolínu po katastrofálním výkonu.
Další kolo Žákovské ligy se bude hrát až po 14 denní přestávce, ve které mladší žáci jistě tvrdě potrénují, aby se výkonu zlepšily. Nečeká je ale žádný snadný soupeř, zajíždějí na led do Mladé Boleslavi.

Branky a asistence:
Prostřední (Kopecký), Prostřední

Sestava HC Chrudim:
Martínek – Vítek, Krejčík, Šmatera, Vašek, Kocourek, Bahenský – Dvořák, Prostřední, Kopecký, Kábele, Vokolek, Stodola, Matějka, Postupa, Krbec