HC LitomyšlHC Chrudim

1:8 (0:2, 0:4, 1:2)
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Mladší žáci přivezli z Litomyšle další body

V sobotu jsme jeli hrát do Litomyšle a opět se dařilo na výbornou. Odvezli jsme si vítězství 1:8 a upevnili tak druhé místo v tabulce.

K dalšímu mistrovskému utkání sezony jsme jeli do Litomyšle, která figuruje v dolní části tabulky. Našim borcům patří druhé místo. Rozdíl v tabulce byl patrný i na ledě.  Od počátku zápasu jsme měli převahu. Po první třetině svítilo na ukazateli skóre 0:2. Druhou třetinu jsme vyhráli 0:4. Poslední část hry byla opět jednoznačnou záležitostí, skóre jsme navýšili na konečných 1:8. Soupeř jen párkrát zahrozil z úniku. Mrzet nás může množství neproměněných šancí a neudržení čistého konta, kdy jsme nechali soupeře natřikrát dorážet. Už třetím hattrickem v sezóně se blýskl Ondřej Vaško. Doufejme, že tato střelecká forma mu vydrží i do příští soboty, kdy hrajeme v derby s Pardubicemi o první místo v tabulce.

Sestava: Pavlík, Vašků - Vaško, Hron, Sedlák, Chalupník, Pavliš, Velinský, Dvořák Štěpán, Poláček, Hrouda - Dvořák Josef, Řivnáč, Vašíčková, Urválek

Góly a asistence: Dvořák Štěpán (Poláček), Vaško (Velinský), Řivnáč (Vašíčková, Chalupník), Hrouda (Řivnáč), Vaško (Hron), Vaško, Hrouda, Chalupník

Vyloučení: 3:0