HC ChrudimHC Choceň

12:3 (6:2, 1:0, 5:1)
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Plný bodový zisk s Chocní

V sobotu dopoledne jsme nastoupili na domácím ledě proti Chocni a s přehledem zvítězili 12:3. Po posledním zápase, kdy jsme prohráli s Dynamem, jsme si potřebovali opět zvednout sebevědomí. A to se nám v sobotním zápase podařilo.

Ačkoliv se Choceň pohybuje ve spodní části tabulky, nastoupila na nás bez ostychu a první střela zápasu šla na naši branku. Soupeř měl sice lepší začátek než v předchozím vzájemném zápase a určitě zlepšil hru, ale na naše borce to nestačilo. Po počátečním rozkoukání už další minuty patřily domácím. První branku jsme dali v páté minutě v přesilovce a skóre navýšili až na 5:0. Konec první třetiny byl trochu divoký. Soupeře jsme nechali dvakrát dorážet a tak po první třetině svítilo na tabuli skóre 6:2. Ve druhé třetině jsme měli rovněž převahu, ale gól jsme vsítili pouze jeden. V posledním dějství se kluci rozstříleli a soupeř už rezignoval. Hosté ještě vstřelili branku z trestného střílení, ale jinak už padaly góly jen do jejich sítě. Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon, výborně to v sobotu lepilo lajně ve složení Postupa, Vaško, Sedlák, která se podílela na sedmi gólech do sítě soupeře. V pondělí nás čekají dva přípravné zápasy na domácím ledě a příští sobotu jedeme do Moravské Třebové.

Sestava: Pavlík, Vašků - Vaško, Postupa, Sedlák, Chalupník, Pavliš, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček - Vašíčková, Urválek, Řivnáč, Řehořek, Hron

Góly a asistence: Řivnáč, Pavliš, Sedlák (Pavliš), Sedlák (Postupa), Vaško (Sedlák), Řehořek (Hron), Vaško (Postupa), Vaško, Řivnáč (Pavliš), Postupa, Pavliš (Řivnáč), Postupa (Vaško)

Vyloučení: 1:3, TS pro CHOC