HC ChoceňHC Chrudim

3:5 (0:1, 2:0, 1:4)
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Vybojovaná výhra v Chocni

V sobotu osmičky vybojovaly výhru 3:5 v Chocni. Převahu na ledě jsme měli od začátku, ale nechtělo to tam spadnout, nakonec se ale podařilo.

K  předposlednímu mistrovskému zápasu v tomto kalendářním roce jsme nastoupili v Chocni. Ačkoliv trenér hráče burcoval, v hlavách asi bylo, že hrají s posledním týmem tabulky a tak vstup do zápasu nebyl přesvědčivý. Převahu jsme sice měli, ale gól se nám podařilo dát až v osmnácté minutě utkání. A tak se šlo do druhé třetiny s hubeným náskokem. Druhá třetina se nám moc nepovedla. Ve druhé minutě druhé části Choceň vyrovnala a o devět minut později šla do vedení. Druhou třetinu jsme prohráli 2:0. Po důrazné domluvě v kabině se hra našeho týmu zlepšila. V poslední třetině byla naše převaha znatelná, soupeř hrozil jen z občasných brejků. Podařilo se nám vyrovnat a v předposlední minutě jsme zápas rozhodli. Vítězství to bylo vybojované a možná o to více zasloužené. Měli jsme sice převahu, ale bylo znát, že chyběli naši nejproduktivnější hráči. Příští týden svedeme na domácím ledě přímý souboj o třetí místo v tabulce s Moravskou Třebovou.

Sestava: Pavlík, Vašků-Hron, Řehořek, Sedlák, Chalupník, Řivnáč, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Urválek, Vašíčková,Šmatera, Hrouda, Kratochvíl, Popílek

Góly a asistence: Urválek, Kratochvíl (Hrouda), Šmatera, Šmatera (Popílek, Dvořák Štěpán), Hron

Vyloučení: 1:3