HC ChrudimHC Slovan Moravská Třebová

14:1 (6:1, 4:0, 4:0)
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Třetí místo v tabulce je naše

V přímém souboji o třetí místo v tabulce jsme v sobotu porazili výrazným rozdílem Moravskou Třebovou a tak minimálně do první neděle nového roku je třetí místo naše.

K  poslednímu mistrovskému zápasu v tomto kalendářním roce jsme nastoupili doma proti Moravské Třebové. Byl to přímý souboj o třetí místo a chrudimským se dařilo na výbornou. Skóre domácí otevřeli ve třetí minutě. První třetinu jsme vyhráli 6:1. V druhé tempo trochu polevilo, ale i tak jsme přidali další čtyři góly. Ani v závěrečné třetině jsme neodpočívali a gólovou bilanci ještě navýšili. Celý zápas jsme měli převahu a skóre postupně navyšovali až na závratných 14:1. Nutno přiznat, že osmičky výborně akcelerovala jedna lajna sedmiček, ale i tak náš věkový průměr byl nižší než věkový průměr soupeře.

Sestava: Pavlík – Postupa, Vaško, Řehořek, Sedlák, Řivnáč, Dvořák Štěpán, Pavliš, Urválek, Vítek, Stodola, Dvořák Tomáš, Kopecký, Kábele, Vokolek, Krejčík

Góly a asistence: Kábele, Vokolek (Kopecký), Vítek (Krejčík), Stodola (Vokolek), Vaško (Postupa), Postupa (Pavliš), Krejčík (Kopecký), Vaško (Urválek), Urválek (Vaško), Sedlák (Pavliš), Postupa (Vaško, Řehořek), Vaško, Vokolek (Kopecký), Vokolek (Kopecký)

Vyloučení: 1:1