HC HlinskoHC Chrudim

5:8 (3:1, 1:5, 1:2)
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Vítězství mladších žáků na ledě Hlinska

V neděli jsme porazili ve vyrovnané bitvě Hlinsko 5:8. První třetinu jsme na soupeřově ledě prohráli, ale ve druhé třetině jsme se zlepšili a dovedli zápas do vítězného konce.

V neděli dopoledne jsme sehráli zápas s Hlinskem. Horses patří v tabulce páté místo, Chrudim je o jednu příčku před nimi ale s dostatečným bodovým odstupem. Na ledě to byla ale vyrovnaná bitva. První třetinu vyhráli domácí. Od druhé části hry se hra Chrudimských podstatně zlepšila. Vyrovnali jsme, šli do vedení a zápas už dotáhli do vítězného konce. Chrudim opět trápil značný počet vyloučení. Za zmínku stojí čtyři góly a dvě asistence Ondry Vaška a hattrick  a asistence Jirky Řehořka. Příští víkend nás čeká doma opět Hlinsko a v neděli poměříme síly s Orly Lanškroun.

Sestava: Pavlík, Vašků - Řehořek, Pavliš, Vaško, Urválek, Vašíčková, Hron, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Stodola, Dvořák Tomáš, Kábele, Vašek, Krbec

Góly a asistence: Vaško (Pavliš), Řehořek (Vaško), Řehořek (Vaško), Stodola, Řehořek (Hron), Vaško (Urválek), Vaško (Řehořek), Vaško (Vašek)

Vyloučení: 3:7