Neděle 06.01.2019

6:2 (5:0, 1:1, 0:1)
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Výhra mladších žáků nad Lanškrounem

V neděli jsme odehráli mistrák s Lanškrounem a zvítězili 6:2. Soupeři jsme vstřelili nejrychlejší gól sezony, už v dvanácté sekundě.

K  prvnímu mistrovskému zápasu v tomto kalendářním roce jsme nastoupili doma proti Lanškrounu. Lanškroun se pohybuje v dolní části tabulky a tak se čekalo, že soupeře přehrajeme. Začátek byl opravdu famózní. Podařilo se nám vstřelit nejrychlejší gól sezony. Po vyhraném vhazování se kotouč dostává k Sedlákovi,  ten přihrává před branku Vaškovi a ten vstřeluje první gól zápasu již ve dvanácté sekundě. O výsledku utkání rozhoduje první třetina, kterou vyhráváme 5:0. Následující dvě části zápasu už moc hokejové krásy nepobraly. Stále jsme měli převahu, ale gól se nám podařilo vstřelit už jen jeden. Soupeř korigoval výsledek dvěma góly z brejků. Další víkend v lednu máme po delší době volno. Třetí lednový víkend jedeme do Litomyšle a doma nás pak čeká derby s Pardubicemi.

Sestava: Vašků - Řehořek, Vašek, Sedlák, Chalupník, Pavliš, Řivnáč, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Urválek, Vašíčková, Šmatera, Hrouda, Kratochvíl, Popílek

Góly a asistence: Vašek, (Sedlák), Pavliš (Řehořek), Kratochvíl (Dvořák Josef), Poláček (Popílek), Šmatera, Řehořek (Vašek)