19:1 (10:0, 6:0, 3:1)
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Mladší žáci vysoko porazili Choceň

Ještě než se kluci z mladších žáků rozjeli na jarní prázdniny, tak vysokým rozdílem porazili Choceň.

V sobotu jsme nastoupili k mistrovskému utkání na domácím ledě proti Chocni. Chrudimi patří v tabulce čtvrté místo, Choceň je šestá. Domácí neponechali nic náhodě a na Choceň vlétli hned od počátečních minut. Od začátku jsme byli lepším týmem. První gól padl ve čtvrté minutě a postupně jsme skóre navyšovali až na závratných 19:1. Hlavně v první třetině byla k vidění spousta pěkných akcí. Hosté pokazili domácím čisté konto v předposlední sekundě utkání, ale i tak jsme vyhráli nejvyšším rozdílem v sezoně.

Sestava: Pavlík, Vašků – Řehořek, Postupa, Sedlák, Pavliš, Vaško, Řivnáč, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Urválek, Hron, Vašíčková, Hrouda

Góly a asistence: Hron, Řehořek (Postupa), Sedlák (Řehořek), Řehořek (Hron), Pavliš (Urválek), Řehořek (Sedlák), Sedlák (Řehořek), Pavliš (Vaško), Řehořek, Řehořek (Postupa), Postupa, Vaško, Řivnáč (Vaško), Vaško, Poláček (Hron), Vaško (Hron), Postupa, Poláček, Vaško (Řivnáč)

Vyloučení: 4:4