HC Orli LanškrounHC Chrudim

2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Mladší žáci vezou body i z Lanškrouna

V neděli jsme sehráli zápas v Lanškrouně a vezeme domů plný počet bodů, vyhráli jsme 2:6.

Druhý víkendový zápas jsme odehráli na lanškrounském ledě. Zápas to nebyl vůbec jednoduchý. První gól jsme sice dali již ve druhé minutě a na ledě měli jednoznačnou převahu, ale nedařilo se nám vstřelit gól a soupeři tak výrazněji odskočit. Naopak Lanškroun v páté minutě vyrovnal a dál hrozil z občasných úniků. První třetina skončila nerozhodně. Ve druhé části hry naše převaha pokračovala a podařilo se nám odskočit na rozdíl dvou gólů. Soupeře ale stále držel ve hře výborně chytající domácí gólman, o kterého se rozbíjely naše útočné akce. Ale i přesto se Chrudimským podařilo vstřelit ještě tři góly a převahu přetavit v další body do tabulky a zůstat ve hře o třetí místo krajské soutěže.

Sestava: Pavlík – Postupa, Řehořek, Sedlák, Pavliš, Vaško, Šmatera, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Vašíčková, Urválek, Řivnáč, Hron

Góly a asistence: Vaško (Pavliš), Šmatera (Pavliš), Šmatera (Vaško, Urválek), Postupa (Šmatera), Postupa, Pavliš (Vaško)

Vyloučení: 0:2