Sobota 16.03.2019

14:3 ((4:0, 5:1, 5:2))
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Osmičky vysoko porazily Litomyšl

V předposledním mistrovském zápase sezóny jsme vysoko porazili Litomyšl.

K předposlednímu zápasů jsme nastoupili doma proti Litomyšli. Litomyšli patří v tabulce šestá příčka, naši borci jsou čtvrtí. Od začátku zápasu měla Chrudim převahu. První gól padl ve čtvrté minutě a svoje vedení jsme postupně navyšovali až na konečných 14:3. Poslední gól jsme dávali rezignujícímu soupeři dvě sekundy před závěrečnou sirénou.

Sestava: Vašků, Kropáček – Vaško, Postupa, Sedlák, Pavliš, Šmatera, Kovář, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Hofman, Vašíčková, Urválek, Řivnáč, Hron

Góly a asistence: Vaško (Postupa), Vaško (Urválek), Poláček (Kovář), Urválek (Vaško), Sedlák (Řivnáč), Vaško (Hron), Dvořák Štěpán (Šmatera), Řivnáč (Hron), Postupa (Vaško), Hron (Postupa), Kovář, Pavliš (Urválek), Vaško (Hron), Hofman (Poláček)