HC ChrudimHC Dvůr Králové nad Labem

18:1 (3:0, 5:1, 10:0)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři na domácím ledě rozstříleli Dvůr Králové

Na chrudimský zimní stadion přijel v neděli soupeř z Dvora Králové. Hosté dorazili pouze v deseti a navíc s dvěma dorostenci. A na ledě to bylo znát. Chrudimští junioři už v páté minutě první třetiny vedli 3:0. Počtvrté jsme se už neprosadili z důvodu slabé koncovky.

Ve druhé třetině jsme navýšili skóre na 8:1. A do třetí třetiny jsme nastoupili k rozhodnutému utkání, ale ve svém tlaku jsme nepolevovali. Během závěrečné dvacetiminutovky jsme vstřelili hned deset gólů. A soupeř si tak domů odváží debakl 18:1. Na vysoké výhře se nejvíce podílel Chrudimský Tomáš Hudec, který si připsal 5 gólů a k tomu přidal 2 asistence.

Góly a asistence: Obr (Formánek, Švadlenka), Hykl, Hudec (Topolská, Pirner), Hudec (Cimburek), Votava (Topolský), Švadlenka (Felcman, Formánek), Hudec (Voženílek), Prýl (Pavlata), Cimburek (Topolská, Hudec), Formánek (Hykl), Prýl (Cimburek), Hudec, Cimburek (Svoboda, Pavlata), Formánek, Cimburek (Hudec), Pavlata (Topolský), Hykl, Hudec
Vyloučení: 1:2