HC ChrudimHC Lomnice nad Popelkou

7:3 (0:0, 3:2, 4:1)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Formánek nasměroval čtyřmi góly juniory k vítězství!

V pátek večer nás čekal na domácím ledě neznámý soupeř z Lomnice nad Popelkou. Hned od první minuty jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas. Hostující hráči měli výborný pohyb po hřišti a také byli dobře fyzicky vybavení, navíc byl jejich tým složen z části hráči z Liberce a Jablonce nad Nisou.

Na první branku museli diváci čekat až do 23. minuty, kdy se prosadil po Felcmanově nahrávce Formánek. Hosté se svoji odpovědí dlouho neotáleli a za 16 sekund vyrovnali na 1:1. Ve 31. minutě šli hosté do vedení. Chrudimští ale stihli ještě do konce druhé třetiny obrátit vývoj utkání na svoji stranu. Ve třetí třetině hostující Daněk svým druhým gólem v utkání sice srovnal skóre utkání, ale na víc branek už se soupeř nezmohl. Naopak domácí vstřelili soupeři ještě 4 branky. Nejprve vstřelil gól Hykl na něhož navázal dvěma góly Formánek, který tak zkompletoval HATTRICK. V závěru utkání se ještě prosadil Pavlata a o tom, že všechny bod zůstanou v Chrudimi nebylo pochyb.

Góly a asistence: Formánek (Felcman, Topolský), Cimburek (Hudec), Formánek (Švadlenka, Felcman), Hykl (Hudec, Cimburek), Formánek (Felcman, Hykl), Formánek, Pavlata (Hudec)
Vyloučení: 5:4