Sobota 01.12.2018

3:5 (1:2, 1:1, 1:2)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Výhra juniorů v Opočně

V sobotu 1. prosince jsme odehráli další zápas nadstavby RLJ v Opočně. Soupeř, kterého jsme v přípravném utkání porazili vysoko 8:0 s menšími změnami v sestavě nám dělal problémy. Utkání bylo po celou dobu vyrovnané.

Větší šikovnost v zakončení jsme ukázali my a v závěru utkání jsme vedli 4:2. Soupeř gólem dvě minuty před koncem utkání ještě snížil stav zápasu, ale na vyrovnávací gól už se nezmohl. Naopak naši výhru pečetil gólem do odkryté branky Honza Topolský. Premiéru v kategorii juniorů si odbyl brankář ročníku 2003 Max Kadlc.

Góly a asistence: Hykl, Pavlata (Pirner), Hykl (Hudec), Pavlata, Topolský (Cimburek, Hudec)
Využití: 1:0
Oslavení: 0:0

Sestava: Kadlc (Matoušek)- Švadlenka, Votava- Voženílek, Prýl- Kmoníček, Pirner- Nalli, Formánek (C), Hykl- Topolský, Hudec (A), Cimburek- Pavlata (A), Svoboda