HC ChrudimSK Třebechovice pod Orebem

8:2 (1:0, 2:0, 5:2)
Zdeněk Formánek ml. |

Junioři v zápase s předposledním týmem tabulky nepředvedli dobrý výkon

V sobotu večer se na chrudimském zimním stadionu představil předposlední tým RLJ Třebechovice pod Orebem. Pro chrudimské juniory to měl být zápas ve kterém si dojdou jednoduše pro body a pobaví se hrou. To se tak úplně nepodařilo.

Hráči protahovali svá střídání, neproměňovali vyložené brankové příležitosti, chyběli přesné přihrávky a také větší bojovnost. Jediný kdo se v první třetině prosadil byl chrudimský Jakub Votava a to jsme mohli děkovat brankáři Matouškovi, který musel pochytat několik šancí soupeře. Ve druhé třetině se výkon domácích o trochu zlepšil, stále to ale nebylo ono. Po gólech Obra a Formánka, jsme se dostali do vedení 3:0. K vidění byl také pěstní souboj mezi domácím Michaelem Cvrčkem a hostujícím Jakubem Lemberkem. Dále vyloučení chrudimského obránce Adama Prýla do konce utkání, poté co se mstil protihráčovi za faul na Terezu Topolskou. V závěrečné třetině jsme se sice v koncovce zlepšili a překonali hostujícího brankáře pětkrát, ale sami jsme dvakrát inkasovali. A tak jsme v zápase utrpěli výhru 8:2.

Góly a asistence: Votava (Jílek, Topolská), Obr, Formánek (Hykl), Jílek (Topolská),  Kmoníček (Cimburek, Topolská), Hykl (Kmoníček, Formánek), Svoboda (Cvrček), Jílek (Voženílek, Cimburek)

Vyloučení: 4:3 + navíc Prýl (CHR) 5 + TH, Štírský (TRE) 10 minut