HC Orli LanškrounHC Chrudim

7:4
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Chrudimští junioři prohráli vyrovnanou bitvu v Lanškrouně

Po první třetině nadstavby RLJ se chrudimští junioři nacházeli díky lepšímu skóre na první místě tabulky. Výkony v posledních zápasech, ale nebyly ideální. To věděl i trenér Brázda, který po příjezdu do Lanškrouna nechal hráče vystoupit z autobusu a dojít na zimní stadion B. Modrého po svých.

Evidentně to pomohlo, jelikož nasazení do zápasu bylo oproti ostatním zápasům lepší. Do zápasu jsme nenastoupili na rozdíl od soupeře v plné sestavě. A to také trochu ovlivnilo průběh utkání. Domácí se v 5. minutě dostali do vedení, ale za 9 sekund po střele Formánka bylo vyrovnáno. Po využité přesilové hře jsme šli v závěru třetiny do vedení. O které jsme bohužel šest sekund před koncem první periody přišli. Ve druhé třetině se pokračovalo v bojovné hře. Oba týmy se prosadili dvakrát a do kabin se šlo za stavu 4:4. V poslední části hry jsme chtěli strhnout vítězství na svou stranu. To se nám bohužel nepovedlo. Domácí byli šikovnější v zakončení a vstřelili rozhodující branku ve 42. minutě a ve 48. minutě využili přesilovou hru. Dvou brankový náskok jsme už nezvládli dorovnat. Naopak jsme inkasovali gól do prázdné branky. Z Lanškrouna jsme odjeli bez bodu a s druhou prohrou v nadstavbě.

Branky a asistence: Formánek (Felcman, Voženílek), Javůrek (Cimburek), Nalli (Cimburek), Felcman (Hykl)
Vyloučení: 7:8