HC Slovan Moravská TřebováHC Chrudim

1:10 (1:3, 0:3, 0:4)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři v prvním zápase roku 2019 slavili vítězství

K prvnímu utkání v roce 2019 jsme odjeli na led Moravské Třebové. V zápase jsme byli favoritem a určovali tempo hry. V čase 8:24 jsme vedli už o dvě branky.

Domácí sice v přesilové hře snížili, ale ve zbytku zápasu už chrudimského brankáře Novotného nepřekonali. Góly poté padaly pouze do branky našeho soupeře. V utkání jsme jasně zvítězili 10:1. Stejným poměrem jako při prvním vzájemném střetnutí. Závěr utkání byl z obou stran vyhrocený a k vidění bylo několik potyček. V zápase se hattrickem blýskl Kuba Votava a dvakrát skóroval Jirka Jílek a Honza Topolský. K dalšímu utkání zajíždíme na led nepříjemného soupeře z Lomnice nad Popelkou.

Góly a asistence: Topolský (Felcman Marek), Votava (Voženílek), Formánek (Voženílek), Votava (Kmoníček), Felcman Vojtěch (Formánek, Obr), Jílek (Felcman Marek), Pavlata (Kmoníček), Jílek (Nalli), Votava (Kmoníček, Pavlata), Topolský (Felcman Vojtěch, Felcman Marek)
Vylučení: 4:7 + Prýl (CHR) 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku, Felcman Marek (CHR) 10 minut za nesportovní chování