HC Lomnice nad PopelkouHC Chrudim

3:5 (0:0, 1:2, 2:3)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři v závěru utkání otočili skóre a z Lomnice přivezli plný počet bodů

Junioři v pátek odcestovali do Lomnice nad Popelkou. Utkání začalo o deset minut déle a z důvodu pozdního příjezdu rozhodčích. Do zápasu jsme vstoupili vlažně a domácí si vytvořili hned několik brankových příležitostí. Nás v brankovišti skvěle podržel Filip Matoušek.

Po první třetině se šlo do kabin za stavu 0:0. Skóre se pohnulo až v druhé polovině utkání, když se prosadili domácí. My jsme z odpovědí dlouho neotáleli a po dorážce Honzy Topolského jsme srovnali. A v závěru druhé třetiny jsme se dostali do vedení 2:1. Ve třetí třetině jsme byli lepším týmem, bohužel se nám nedařilo proměňovat šance a tak soupeř dvěma góly otočil skóre na svou stranu. V 56. minutě šel domácí hráč za faul na trestnou lavici. V přesilové hře se prosadil od modré čáry Adam Prýl a bylo srovnáno. To nám však nestačilo a během dvou minut jsme vstřelili další dvě branky. Obrat byl dokonán a po výhře 5:3 jsme získali další 3 body do tabulky. Za utkání si zaslouží pochvalu celý tým, včetně toho realizačního, který makal v zápase na 100% a nevzdal se za nepříznivého stavu.
Góly a asistence: Topolský (Hykl), Jílek (Felcman), Prýl (Cimburek), Jílek (Cimburek), Jílek

Vyloučení: 4:3