HC Dvůr Králové nad LabemHC Chrudim

4:12 (1:3, 1:2, 2:7)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři zvítězili vysoko ve Dvoře Králové nad Labem

V prvním vzájemném zápase jsme Dvůr deklasovali 18:1, na tento výsledek jsme chtěli navázat na hřišti soupeře. První kdo skóroval však byli hosté. Ti využili ve 4. minutě přesilovou hru.

Odpověď o minutu později našel chrudimský Marek Felcman, když překvapil domácího brankáře střelou z úhlu. Do konce první třetiny jsme využili ještě dvě přesilové hry a stav byl 1:3 z pohledu domácích. O tom, že nám snad poprvé v sezóně vycházeli přesilové hry ukázal i zbytek utkání. Celkem jsme využili 6 přesilových her!!! Za zmínku stojí i poslední třetina, ve které jsme soupeři nastříleli hned 7 branek. Celkem jsme v zápase zvítězili 12:4 a odvezli si domů všechny 3 body.

Góly a asistence: Felcman M. (Pavlata, Voženílek), Topolský (Formánek, Obr), Pavlata (Felcman M., Kmoníček), Nalli (Felcman V.), Votava (Felcman V.), Obr (Felcman M., Votava), Topolský (Formánek), Pavlata (Felcman M.), Hykl (Topolský, Votava), Felcman M., Cimburek, Obr (Nalli)
Vyloučení: 8:6 + 5+OK  Furmánek (DKnL) za hrubost