HC ChrudimHC Baroni Opočno

13:2 (5:0, 4:0, 4:2)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři si poradili s Barony díky 13-ti brankám

V nedělním utkání jsme nastoupili proti Opočnu. Po kontumovaném výsledku z Moravské Třebové bylo nutné naplno bodovat. Už od první minuty jsme ukazovali kdo je na ledě pánem a soupeři jsme nedávali moc prostoru.

V první třetině musel hostující brankář ze své branky lovit kotouč hned pětkrát. I v druhé třetině jsme nepolevovali a k vidění byl kombinační hokej, včetně několika krásných akcí. Odměnou nám byly 4 góly a tak se šlo do závěrečné třetiny za rozhodnutého stavu 9:0. Některé naše hráče možná zděsila představa, že by mohli dát desátý gól, který by jim zajistil příspěvek do týmové kasy. A tak ve vyložených šancích hledali zbytečné možnosti přihrávek. Nakonec se přeci jen trefil v 52. minutě Kuba Votava. Chrudimští junioři pak do 56. minuty přidali další 3 góly. Ve třetí třetině jsme bohužel také inkasovali dvě branky a po výhře 13:2 zůstávají všechny body v Chrudimi.

Góly a asistence: Kmoníček (Svoboda, Topolský), Hybeš (Topolský, Formánek), Felcman V. (Nalli, Cimburek), Nalli (Felcman V., Cimburek), Hybeš, Cibmurek (Votava, Nalli), Svoboda (Kmoníček, Pavlata), Formánek (Hykl), Prýl, Votava (Cimburek), Prýl, Hykl (Topolský, Formánek), Hykl (Prýl)

Vyloučení: 2:4