SK Třebechovice pod OrebemHC Chrudim

4:11 (1:3, 2:4, 1:4)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři přivezli tři body z Třebechovic

Chrudimští junioři odjeli nezvykle ve středu na led Třebechovic. Proti předposlednímu týmu tabulky zněl úkol jasně, přivést plný počet bodů do Chrudimi. V první třetině jsme si chtěli vybojovat náskok, soupeř byl ale proti.

Domácí hráči nevypustili žádný souboj o puk, navíc je skvěle držel brankář. Přesto se nám povedlo 3x skórovat, vlastně se to podařilo Milanovi Hyklovi, který si připsal během 1. třetiny hattrick. Do kabin se šlo za stavu 1:3. Do druhé třetiny jsme vstoupili výborně a zvyšovali jsme svůj náskok. Až drobný výpadek v posledních minutách 2. třetiny nás stál 2 inkasované góly. Ve 3. třetině jsme žádné drama nedopustili. Soupeři jsme nastříleli 11 gólů, jeden z nich si připsal Vojta Voženílek, pro kterého to byla 1. sezónní branka.

Góly a asistence: Hykl (Formánek), Hykl (Formánek), Hykl (Hybeš, Formánek), Topolský (Obr), Pavlata (Hykl), Hykl (Obr), Jílek (Cimburek, Prýl), Voženílek (Jílek, Cimburek), Pavlata (Hykl, Formánek), Jílek (Cimburek), Cimburek (Jílek, Votava)