HC ChrudimHC Orli Lanškroun

11:4 (4:0, 2:3, 5:1)
Tomáš Straka | | Junioři

Junioři na domácím ledě přehráli Lanškroun

Poslední dvě utkání chrudimských juniorů byla přeložena z důvodu velké marodky hráčů Náchoda a Třebechovic. A tak jsme nastoupili po dlouhé pauze k domácímu zápasu s Lanškrounem.

Začátek utkáním byl pro nás přímo famózní. Už v čase 3:11 zvyšoval Jirka Jílek svým druhým gólem v zápase na 3:0. Hosté na nepříznivý vývoj reagovali výměnou brankáře. Hra se vyrovnal a diváci v první třetině viděli ještě jeden Chrudimský gól o který se postaral přesnou střelou švihem Michal Kmoníček. V druhé třetině naše hra nebyla dobrá. Častá vyloučení a špatný pohyb trestal soupeř gólama. I přes špatné pasáže hry jsme ve druhé třetině dokázali dvakrát skórovat. Do závěrečné periody se šlo za stavu 6:3. Do zápasu se zapojilo hned 18 chrudimských hráčů do pole a to se také projevilo v závěru utkání. Soupeři jsme nasázeli celkem pět branek. Hosté jen v poslední minutě kosmeticky upravili skóre na 11:4, po zaváhání chrudimských obránců, kteří se na hru tak trochu “vykašlali”.

Konečný stav (CHR X LAN): 11:4 (4:0, 2:3, 5:1)
Góly a asistence: Jílek (Cimburek, Topolská), Hykl (Felcman M., Voženílek), Jílek (Obr), Kmoníček (Obr, Nalli), Topolský (Obr), Prýl (Kmoníček, Felcman M.), Felcman M. (Topolský), Jílek (Cimburek, Topolská), Hykl (Hybeš), Pavlata (Felcman V.), Topolská (Jílek, Cimburek)
Vyloučení: 6:7