středa 11.12.2019, 18:30

HC Kohouti Česká TřebováHC Chrudim

5:2 (1:1 0:1 4:0)

Dobrý výkon na ledě lídra na body nestačil

Chrudimští hokejisté odcestovali na led lídra bez šesti hráčů základní sestavy a proti kompletnímu a navíc posílenému týmu domácích je při myšlence na bodový zisk nečekal jednoduchý úkol. Ti ho však dokázali plnit na jedničku a ještě v polovině třetí třetiny drželi vedení 2:1. Místo gólové pojistky, na kterou měli šancí dost, však přišlo domácí vyrovnání a šest minut před koncem i obrat Kohoutů, ke kterému jim pomohly tři branky vstřelené během 88 sekund!

Branky a asistence: 20. Křečan (Holík, Filip), 49. Vaňo (Korhoň, Prachař), 54. Korhoň (Prachař, Král), 55. Holík (Filip, Plášek), 55. Hemský (Fúzik) – 13. Plch (Kišš, Machač), 27. Karásek.

Rozhodčí:  Vrba – Pilný, Švejda
Vyloučení: 8:9 + TS pro domácí (neproměněno)